TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Honor MagicWatch 2 42mm čierne

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Honor
Kód: 26952
Vaša cena:
€199,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


1,2 "AMOLED (390 x 390 pixelov pri 326 PPI) dotykový displej, Bluetooth 5.1, podpora GPS a GLONASS, 15 fitness režimov, 13 druhov kurzov na behanie, monitoring tepovej frekvencie, monitoring spánku, monitoring zdravie, vodeodolnosť 5 ATM, výdrž batérie až 7 dní..

Tenké športové hodinky, ktoré s vami budú držať krok. To sú hodinky Honor Watch Magic 2. Vďaka svojmu ľahkému a modernému dizajnu, poradenstvo v oblasti kondície a presnému sledovaniu zdravia, to ideálne hodinky pre každodenné nosenie, ktoré ocenia nároční športovci aj milovníci techniky.

Vodotesnosť 50 m (5 ATM)
1,2 "AMOLED dotykový displej s rozlíšením 390 x 390 pixelov pri 326 PPI
personalizované ciferníky
Výdrž batérie až 7 dní
15 fitness režimov

Stvorené pre váš aktívny životný štýl

Hodinky Honor sami, pomocou vstavaného akcelerometra a gyroskopu, rozpoznávajú a monitorujú rôzne typy pohybových aktivít, ako je beh, prechádzka, plávanie v bazéne, triatlon, turistiku a ďalšie. Všetky namerané dáta si môžete prezrieť v reálnom čase na hodinkách alebo v aplikácii Huawei Health na vašom mobilnom telefóne, odkiaľ ich potom môžete zdieľať na rôznych sociálnych platformách.

15 fitness režimov
Hlasový asistent vám oznamuje pokyny v reálnom čase
Aplikácia pre dychové cvičeni

Postrážia váš spánok

Pre sledovanie spánku vaše hodinky používajú technológiu TruSleep, ktorá presne a komplexne monitoruje čas spánku a identifikuje hlboký, ľahký spánok a REM fáze. Vy tak budete mať k dispozícii jedinečnej podrobné vyhodnotenie kvality vášho spánku a veľa odporúčanie na jeho zlepšenie.
e

Monitor tepovej frekvencie

Konzistentné sledovanie tepovej frekvencie v reálnom čase s technológiou HUAWEI TruSeenTM 3.5 je zásadný pre sledovanie celkového zdravotného stavu.

Naj vlastnosti hodiniek

Štýlové a ľahké športové hodinky - 42 mm. Výdrž batérie až 7 dní. Personalizované ciferníky. 15 fitness režimov. 1,2 "AMOLED dotykový displej s rozlíšením 390 x 390 pixelov pri 326 PPI. Monitoring fitness aktivít. Podpora GPS a GLONASS. 13 druhov kurzov na behanie. Odolnosť proti vode 5ATM. Monitoring zdravia, tepovej frekvencie, spánku a stresu. Uloženie a prehranie 500 skladieb.