TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Honor Band 4 Crius, Midnight Navy

Dostupnosť na sklade
Výrobca: Honor
Kód: 26951
Prepravná váha: 0.04kg
Vaša cena:
€49,00
€44,90
Zľava: 8% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Vodeodolný fitness náramok s radom vychytaných funkcií vo vylepšenej verzii. Vodeodolnosť do 50 metrov - 5ATM. Monitor spánku. Senzor srdcového tepu. G-senzor. Krokomer. Bluetooth. Vysoká výdrž batérie. Kapacita batérie 100 mAh. OLED dotykový displej 0,95 ". Rozlíšenie displeja 240 × 120 px..

 

Fitness náramok Honor Band 4 Crius

Fitness náramok s tými najlepšími vlastnosťami pre sledovanie vašej aktivity, počtu spálených kalórií alebo kvality vášho spánku - a to všetko v dizajnovom a praktickom pásku na ruku! Pri nosení vám zároveň zobrazí notifikáciu z telefónu vďaka displeju, na ktorom uvidíte to najdôležitejšie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To nejlepšie pre vás

Okrem radu skvelých funkcií iste tiež oceníte dotykový OLED displej, skvelú výdrž batérie. Jednoducho si buďte istí, že sa fitness náramok Honor Band Crius ihneď stane nenahraditeľnou súčasťou vášho každodenného života. Pre zdravie je dôležitý kvalitný spánok a s jeho monitorovaním vám pomôže Crius. Zistí periódy REM fázy, hlbokého spánku, ľahkého spánku a prebudenia. Monitor je presný na 95% takže výsledkom môžete naozaj veriť.

 

Buďte aktívny

Pohyb by mal byť neoddeliteľnou súčasťou vášho každodenného života. Udržuje vaše telo v dobrej kondícii a to prospieva vášmu zdraviu. Preto Honor predstavuje fitness náramok Honor Band Crius, ktorý vás bude neustále sledovať. Na očiach môžete mať napríklad prakticky kedykoľvek aktuálne srdcový tep, čo je veľkou výhodou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pre skutočných športovcov

Náramok má niekoľko športových módov. Novinky ostrá chôdza, vnútorné jazda na trenažéri a voľné cvičenia. Honor Band Crius zvládne aj náročnejšie športy, ako je napríklad plávanie. Je vodeodolný do hĺbky 50 metrov. Pri plávaní je schopný vám zmerať čas, spálené kalórie i ďalšie. Ak ste zapáleným bežcom, zaručene vás poteší merania srdcového tepu, vzdialenosti a priemerného tempa. Tieto informácie navyše ihneď uvidíte na displeji náramku.

Technické údaje:

     Vodeodolný fitness náramok s radom vychytaných funkcií vo vylepšenej verzii
     Vodeodolnosť do 50 metrov - 5ATM
     Monitor spánku
     Senzor srdcového tepu
     G-senzor
     Krokomer
     Bluetooth
     Vysoká výdrž batérie
     Kapacita batérie 100 mAh
     OLED dotykový displej 0,95 "
     Rozlíšenie displeja 240 × 120 px.