TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

HITACHI 43HK4W64

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: HITACHI
Kód: 21028
Prepravná váha: 12.3kg
Vaša cena:
€389,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


4K UltraHD 3840 x 2160, 1200 BPI, Direct LED technológie, Picture Master Plus, HEVC (H.265), DVB-T/T2/S2/C, Sound Master Plus, DTS HD, Dolby Digital +, 2 x 8 W, smarTVue , HbbTV, Miracast, Netflix 4K, Bluetooth, Wifi, 3x HDMI (2.0), 2x USB, LAN, USB PVR, hot. mód, A + 

Stavte na televíziu Hitachi

Spoločnosť Hitachi si vám dovoľuje predstaviť moderné UHD televízor 43HK4W64, ktorý vám môže pri sledovaní vašich obľúbených filmov, seriálov či TV relácií zaistiť maximálne pohodlie. Prístroj disponuje uhlopriečkou 43 "a vyniká celým radom tých najmodernejších funkcií, vďaka ktorým ho môžeme zaradiť do kategórie Smart TV (chytré televízie).

Spoznajte rozlíšenie 4K

S týmto televízorom zažijete kvalitný zážitok, či už budete sledovať večerné správy, svoj obľúbený český seriál, alebo najnovšie hollywoodsky trhák. Zárukou parádny kvality je tu moderná 4K rozlíšenie (3840x2160 px), ktoré vám prinesie za všetkých okolností parádne ostrý obraz.

Solídny zvuková kvalita

S touto televíziou sa dočkáte aj uchádzajúcich zvukových kvalít. Prístroj totiž disponuje integrovanými stereo reproduktormi s RMS výkonom 2x 8 W, ktoré vám prinesú vždy dostatočne výrazný a plný zvuk. Prísľubom špičkové zvukové reprodukcie sú potom aj technológia Sound Master Plus, DTS HD a Dolby Digital +.

Pozemné vysielanie, kabelovka, alebo satelit? Vyberte si!

Táto televízia dokáže prijímať televízny signál z klasického pozemného vysielania, ale aj zo satelitu a káblovky. Bude tak len a len na vás, ktoré variante dáte prednosť.

Zároveň je potrebné povedať, že obstaranie tohto prístroja je dobrou voľbou aj z hľadiska nadchádzajúceho vývoja televíznej techniky. Hitachi 43HK4W64 je totiž plne kompatibilný aj so signálom DVB-T2, ktorý by mal v nasledujúcich rokoch nahradiť existujúce štandard pozemného vysielania. Až sa nový typ signálu plne presadí, vy nebudete musieť vôbec nič riešiť. Váš televízor si totiž s jeho príjmom poradia aj bez nutnosti pripojenia externého set-top-boxu.

Užite si chytré funkcie

Televízor Hitachi 43HK4W64 patrí do kategórie Smart TV, vďaka čomu si jeho prostredníctvom budete môcť vychutnať aj širokú škálu webových služieb. Na svojej televízii budete môcť hrať hry, surfovať po internete, sledovať videá z YouTube alebo sa pozerať na niektorú z mnohých internetových TV staníc. Poslúži vám k tomu operačný systém smarTVue.

Televízia je kompatibilný aj s technológiou HbbTV, ktorá vám umožní príjem hybridného televízneho obsahu. Paralelne so sledovaním klasických TV relácií tak budete môcť prijímať aj zodpovedajúci internetový obsah, ktorý svojim divákom poskytujú jednotlivé televízne stanice.

Možnosti konektivity

Hitachi 43HK4W64 sa môže pochváliť aj širokými možnosťami prepojiteľnosti s ďalšími elektronickými zariadeniami. K dispozícii vám dá napríklad 3 HDMI porty, ktoré vám umožnia nekomprimovaný prenos zvuku a obrazu zároveň. Televíziu tak budete môcť ľahko prepojiť so svojím počítačom alebo k nej potrebné pripojiť soundbar či špičkovú reprosústavu. Navyše nechýba ani 2 USB porty, sieťová (LAN) prípojka a tiež bezdrôtová technológia Bluetooth.

Technické údaje:

 

Obrazovka
Uhlopriečka displeja 43 "
3D kompatibilita Nie
Typ LED podsvietenia Direct-LED
Obnovovacia frekvencia panelu 100 Hz
Index kvality obrazu (PQI) 1200
Tvar obrazovky Plochý
Uhlopriečka v cm 108 cm
TV tuner
Formát digitálneho signálu DVB-T, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Múdra televízia
Smart TV Áno
Poskytovaný operačný systém SmarTVue
Internetová televízia Áno
Zvuk
RMS výkon 16 W
Možnosti pripojenia
Common interface (CI) Áno
Počítačová sieť
Wi-Fi Áno
Pripojenie na sieť Ethernet Áno
Wi-Fi Direct Áno
Miracast Áno
Výkon
HDR Nie
Funkcia manažmentu
Hotelový režim Áno
Príkon
Trieda energetickej účinnosti A +
Hmotnosť a rozmery
Hmotnosť 12.3
Osvedčenie
Certifikácia DLNA Áno