TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

ETA Gratus Max III. 0028 90061

Dostupnosť viac ako mesiac
Výrobca: ETA
Kód: 60490
Prepravná váha: 17.1kg
Vaša cena:
€479,90
€449,00
Zľava: 6% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


10 rokov záruka na motor po registrácii..

 

Kuchynský robot príkon 1200 W 5,5l pracovná misa 8 stupňov rýchlosti • vhodný pre šľahanie, miešanie, miesenie, mixovanie, mletie, krájanie, strúhanie,  planetárne miešanie sklenený mixér tichá prevádzka príslušenstvo - šľahacia metla, miešacia metla, flexi metla, hnetací hák, 1,4l mixér, mlynček na mäso, nadstavec na plnenie údenín a kebbe, priebehový krájač s 3 diskami, priehľadné ochranné veko, prevodovka hmotnosť 13,92 kg..

Dokonalé výsledky pri každom mixovaní

Šikovný kuchynský robot Eta 002890061 sa stane nepostrádateľným pomocníkom všetkých vášnivých kuchárov. Okrem hnetenia, šľahania a mixovani hravo zvládne aj plnenie údenín, mletie mäsa a mnoho iného.

Masívne celokovové telo mixéra zaisťuje vysokú stabilitu pri prevádzke a je navyše zárukou dlhej životnosti. Jednou z jeho nevyhnutných súčastí je nadpriemerne výkonný 1200W motor s plynulou reguláciou rýchlosti. Inovatívny systém planetárneho mixovania sa vždy postará o tie najdokonalejšie výsledky.

Bohaté vybavenie

Pre perfektné premiešanie všetkých surovín tu máte k dispozícii špeciálne metlu na miešanie ciest a krémov, metlu na šľahanie, hák na miesenie, mlynček na mäso a nástavec na strúhanie. Samozrejme tu nechýba ani nerezová misa s objemom 5,5 l disponujúci priehľadným vekom a tiež sklenený 1,4l mixér. Tieto jednotlivé časti možno umývať v umývačke riadu.

Vyberať môžete z 8 stupňov rýchlosti. Iste tiež radi využijete užitočnú funkciu pulzného mixovania, ktorá počas okamihu zaistí zvýšenie otáčok na maximálny výkon.

 

 

Maximálna bezpečnosť pri obsluhe

Dôležitým prvkom je tiež bezpečnosť, preto je tento model vybavený bezpečnostnou tepelnou poistkou, ktorá zamedzuje prehriatiu motora, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Neoddeliteľnou súčasťou výbavy je aj poistka proti nechcenému spusteniu a protišmykové nožičky pre zvýšenie stability.

S týmto vynikajúcim pomocníkom sa každodenné príprava pokrmov stane jednoduchá, rýchla aj zábavná.

Technické údaje:

Parametre
-Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota   mäsomlynček, mixér, šľahanie, strúhanie, miešanie, plnenenie údenin, formičky na cukrovinky, miesenie, krajanie, strúhanie
-Planetárny systém miešania Áno
-Objem hlavnej nádoby 5.5 l
-Ovládanie mechanické-gombíkové
-Počet rýchlostí   8
-Pulzný spínač Áno
-Plynulá regulácia rýchlosti áno
-Príkon robota 1200 W
-Materiál nádoby nerez
-Rozmery výrobku
 Šírka výrobku 39.0 cm
 Výška výrobku 35.0 cm
 Hĺbka výrobku 28.5 cm
 Hmotnosť výrobku 13.9 kg
-Rozmery balenia
 Šírka balenia 78.0 cm
 Výška balenia 46.5 cm
 Hĺbka balenia 31.5 cm
 Váha balenia 17.1 kg

 TV spot ETA Gratus

 https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=vtep3cf1mf0