TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

ECG PCB 82120

Dostupnosť na sklade
Výrobca: ECG
Kód: 60513
Prepravná váha: 5.9kg
Vaša cena:
€68,50


 Ks

Opýtať sa na tovar


12 programov, 2 hnetacie háky, max. hmotnosť chleba 1250 g, voľba stupňa prepečenia kôrky, LCD displej, odložený štart až 15 hodín, udržanie teploty až 60 min, okno, forma s nepriľnavým povrchom, príkon 850 W..

 

Pripravte si každé ráno čerstvé pečivo
Potrpíte si každé ráno na čerstvé pečivo? Nečakajte, až v obchode otvoria a pripravte si vynikajúce domáci chlieb. Skvelým pomocníkom je domáca pekáreň ECG PCB 82120, vďaka ktorej budete každé ráno raňajkovať chlieb s chrumkavá kôrkou.

 

 

Intuitívne ovládanie je veľmi jednoduché a vy si ho osvojíte doslova behom chvíľky. LCD displej vás informuje o zostávajúcom čase. Veko pekárne je vybavené praktickým okienkom, vďaka ktorému budete mať stále prehľad o stave pripravovaného pokrmu.

Zvládne chlieb i džem

 

K dispozícii máte 12 prednastavených programov. V pohodlí domova si upečiete vlastný chlieb, a to nielen ten klasický, ale aj celozrnný či francúzsky. Pekáreň je ideálna tiež na prípravu džemov, testy, testy na cestoviny a mnoho ďalšieho.

 

Pri príprave domáceho chleba nie ste obmedzení jedným nastavením. Môžete si prednastaviť až 3 jeho veľkosti a 4 stupne prepečenia kôrky. Pre vašu predstavu pojme pekáreň až 1250 g chleba.

 

Skvelých výsledkov je dosiahnuté vďaka vysokému výkonu a 2 hnetacím hákom.

 

Praktické príslušenstvo

 

Pekáreň ECG  disponuje tiež užívateľovi obľúbenou funkciou v podobe odloženého štartu, ktorý možno oneskoriť až o 15 hodín. Môžete mať pripravený čerstvý chlieb presne vo vami určenú dobu. Ďalšou vychytávkou je funkcia na udržiavanie teploty (1 hodinu).

 

Čistenie spotrebiča vám maximálne uľahčí kvalitný nepriľnavý povrch vyberateľné nádoby. Súčasťou balenia je praktická odmerka o objeme 400 ml, lyžice a kľúč na uvoľnenie hákov.

 

Technické údaje:

Vlastnosti
Časovač odloženého štartu áno
Sklenený priezor áno
Farba Biela,biela
Funkcia tvorby džemu áno
Maximálna hmotnosť chleba 1250
Odložený štart 15
Doba udržiavania teploty 60
Jednoduché čistenie áno
Počet automatických programov 12
Počet programov 12
Nepriľnavý povrch áno
Protišmykové nôžky áno

Príkon
príkon 850 W

Vzhĺad
Farba Biela
biela

Technické detaily
Nepriľnavý povrch áno

Hmotnost a rozmery
Šírka 273
Hĺbka 420
Výška 270
Hmotnosť 5.9kg

Obsah balenia
odmerka áno