TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Denon DRA-800H Strieborná

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Denon
Kód: 22503S
Prepravná váha: 8.6kg
Vaša cena:
€699,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


2kanálový Hi-Fi sieťový prijímač, podporuje Bluetooth a streamovanie zvuku z PC, spolupracuje s hlasovým ovládaním Amazon Alesa / Google Assist a Apple Siri; prehrávane formáty: Stratové formáty: MP3 / WMA / AAC, bezstratové formáty: DSD, FLAC HD 192/24 / ALAC 96/24. Rozhranie: 5 audio vstupov, 5/1 HDMI in / out, diaľkové ovládanie, digitálne vstupy: optický / koaxiálny / USB-A - 2/1/1; Pred výstup / Hlavný vstup - subwoofer / ZONE2, kompatibilný s HEOS link, slúchadlový výstup.

 

2kanálový Hi-Fi sieťový prijímač

 

Urobte si radosť počúvaním analógových a digitálnych zdrojov vo vysokej kvalite zvuku pomocou nového stereo HiFi sieťového prijímača Denon DRA-800H. Počúvanie hudby a sledovanie filmov v domácom kine jednoznačne vylepšíte vďaka prítomnosti FM / DAB + rádiá, široké variabilite možností pripojenia vrátane gramofónového vstupu, schopnosti streamovania po domácej počítačovej sieti a dostatočnému počtu HDMI konektorov pre pripojenie všetkých možných moderných zariadení. 

S pokročilým zosilňovačom

 

DRA-800H skrýva vo svojom vnútri veľmi pokročilý zosilňovač s vlastným dizajnom a výkonný zdroj napájania. Vďaka tomu je tento prijímač schopný zásobiť vaše milované reproduktory detailným, silným a ráznym zvukom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Zosilňovač integrovaný v Hi-Fi sieťovom prijímači DRA-800H je navrhnutý presne s ohľadom na dosiahnutie špecifického hudobného výsledku v dvojkanálovom systéme. Je osadený diskrétnym vysoko-prúdovým zosilňovačom nášho vlastného návrhu, symetrickým dizajnom a výkonovým transformátorom s vinutím z bezkyslíkatej medi (OFC - oxygen-free copper). DRA-800H dosahuje špičkového výkonu a je schopný dosiahnuť 100 W na kanál (8 ohm, 20Hz - 20kHz, THD: 0,08%, pri 2 napájaných kanáloch). Vďaka svojej schopnosti napájať výkonom i reprosústavami s nižšou impedanciou, je tento prijímač zárukou stability s podstatne širšou ponukou stĺpových alebo regálových reproduktorov a zakaždým zaistí vyvážený, špičkový zvuk. Funkcia riadenia spotreby Auto ECO Vám pomôže ušetriť energiu bez toho, aby to malo negatívny dopad na kvalitu zvuku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Prepojte sa

 

DRA-800H prepojíte s televíziou, obľúbenými hudobnými online službami alebo HiFi zostavou veľmi ľahko - k dispozícii máte HDMI konektory s podporou 4K Ultra HD a najnovšie bezdrôtové streamovanie technológie (Wi-Fi, AirPlay 2, Bluetooth a integrovanou multiroom technológiu HEOS). Užite si počúvanie hudby streamovanéj po domácej sieti alebo cez USB zariadenia pripojeného pomocou USB konektora na čelnom paneli prijímača.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 Multimédialna podpora

 

Podporované súbory, ktorých počúvanie si môžete takto vychutnať, sú MP3, WAV, FLAC, ALAC a DSD (2.8 / 5.6MHz). Vo výbave nechýba ani dvojaká sada reproduktorových terminálov pre A / B prepínanie, dva výstupy (PRE-OUT) pre subwoofery, tri digitálne a dva analógové vstupy, jeden Gramofónový (MM) vstup a podpora spätného audio kanálu ARC pre pripojenie televízie. Prijímač Denon DRA-800H Vám ponúkne strhujúci zážitok z počúvania stereo hudby alebo sledovania domáceho kina.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

K dispozícii máte širokú ponuku online hudobných streamovacích služieb vrátane Spotify Free alebo Premium, Deezer, Tidal, Amazon Music a mnohých ďalších. Preskúmajte nekonečný svet internetových rádií vďaka službe TuneIn a užívajte si rádia naprieč celou planétou bez otravného rušenia.

Srdce vašej bezdrôtovej siete

 

DRA-800H je plne vybavený bezdrôtovou konektivitou. Pre bezdrôtové streamovanie hudby budete mať k dispozícii Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2. Bezchybné a stabilné streamovanie Vám zabezpečí integrovaná dvojpásmová Wi-Fi anténa, bez ohľadu na to v ako náročnom prostredí bude. Obľúbený hudobný obsah si teraz môžete užívať jednoduchým bezdrôtovým pripojením chytrých zariadení (telefóny / tabliet).

Pozdvihnite si úroveň počúvania vinylových platní a domáceho kina pomocou nového dvoj kanálového Hi-Fi sieťového prijímača Denon DRA-800H. Podporuje zvukové súbory vo formátoch vysokého rozlíšenia, bezdrôtové streamovanie hudby, ovládanie hlasom a 4K UHD na 5 HDMI vstupoch.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Technické údaje:

Zvuk
Výstupný výkon na kanál (20 až 20 kHz, 8 ohmov) 100 W
Zvukové výstupné kanály 2.0 kanály / kanálov
Typ prijímača Priestorový
Celkové harmonické skreslenie (THD) 0,01%
Citlivosť vstupu 200 mV
Vstupná impedancia 47000 ohm
Odstup signálu od šumu 74 dB

Vstupy
HDMI vstup 1
Optický vstup digitálneho audia 2
Koaxiálny vstup digitálneho videa 1
Počet portov USB 1
Vstup striedavého napätia áno

Počítačová sieť
Pripojenie na sieť Ethernet áno
Wi-Fi áno
Bluetooth áno

Rádio
Internetové rádio áno

Technické detaily
Úprava basov áno
Úprava výšok áno
Odnímateľná sieťová šnúra áno
Podpora Multi-Room Streaming (MRS) áno
AptX dekódovanie audia áno
Farba Strieborná
NFC áno
Diaľkový ovládač áno
AirPlay áno
Ovládanie hlasitosti  gombíkmi

Príkon
Spotreba energie (v pohotovosti) 0,1 W
Spotreba elektrickej energie 220 W

Hmotnosť a rozmery
Šírka 434 mm
Hĺbka 151 mm
Výška 339 mm
Hmotnosť 8,6 kg

Dalšie charakteristiky
Šírka balenia 523 mm
Hĺbka balenia 232 mm
Výška balenia 435 mm