TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

DeLonghi FH 1173/2

Dostupnosť na sklade
Výrobca: De Longhi
Kód: 60502
Prepravná váha: 4.97kg
Vaša cena:
€199,00
€195,90
Zľava: 2% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


LCD displej, horné teleso: 1400W, spodné teleso: 200W, nastaviteľný termostat, nastaviteľný časovač, automatický proces miešania, priehľadné veko, max.kapacita 1,5kg, keramický povrch, vyberateľná vnútorná nádoba, lopatka a veko pre jednoduché čistenie, biela / sivá...

 

Multifunkčný hrniec s množstvom moderných vychytávok

De Longhi FH 1173/2 je multifunkčný hrniec, ktorý so sebou prináša veľmi široké možnosti využitia. Preto je ideálnym pomocníkom všade tam, kde sa varí veľa a často. Naviac tiež slúži aj ako fritéza, a to nie len tak obyčajná. K jej použitie stačí iba minimálne množstvo tuku - napríklad na 1 kg zemiakov budete potrebovať len 14 ml oleja. Vaše jedlá tak budú oveľa zdravšie, než kedykoľvek predtým. Okrem chrumkavých hranolčekov tu však môžete pripraviť celý rad ďalších pochúťok ako napríklad pizzu, koláče, ryby, guláš a rôzne druhy lahodných omáčok.

 

Nechajte sa inšpirovať

Celková kapacita tohto modelu je 1,5 l, čo zodpovedá počtu 8 porcií, takže budete mať vždy dostatok chutného jedla pre celú rodinu i nečakaných hostí. Aby ste zo svojho hrnca dostali maximum, môžete využiť ponuku mobilnej aplikácie De Longhi Recipe book, ktorá ponúka nepreberné množstvo receptov zo všetkých kútov sveta. Svoje najobľúbenejšie recepty si potom môžete uložiť. Aplikácia je dostupná pre všetky zariadenia so systémami Android a iOS.

 

 

Rýchle zahriatie

Prístroj je vybavený horným a dolným vykurovacím telesom. Horná teleso je ideálny pre gratinovanie a zapekanie. Spodné teleso môžete využiť na prípravu odrezkov alebo obľúbených mäsových guliek. Výhodou je, že hrniec nie je potrebné nijako predhrievať, takže sa ihneď po jeho spustení môžete pustiť do varenia.

 

Atraktívny dizajn

De Longhi FH 1173/2 disponuje vekom s praktickým priezorom, vďaka ktorému budete mať nepretržitý prehľad o celom priebehu prípravy jedla. Vo výbave máte k dispozícii nastaviteľný termostat so 4 teplotnými stupňami.

Všetky jedinečné vlastnosti tohto modelu sú starostlivo uschované v modernom prepracovanom tele v zaujímavej kombinácii čiernej a svetlo šedej farby. Súčasťou balenia je praktická miešacia lopatka.

 

 

Spoľahliví pomocníci

 

Jedným z dôležitých prvkov je užitočná funkcia časovača, ktorá celú prípravu pokrmu postráži za vás. Vďaka tomu tak nemusíte neustále odbiehať do kuchyne a báť sa, že sa vám jedlo pripáli. Akonáhle dôjde k uplynutí nastaveného času, hrniec sa sám vypne.

Rovnomerné rozloženie tepla zaisťuje inovatívny SHS systém. Jedná sa o pokročilú technológiu priestorového ohrevu.

Technické údaje:

 

Výkon

Typ produktu Low fat FRYER

Obsah oleja 1,5 l

Nastaviteľný termostat áno

Vzhľad

Typ konštrukcie    dvojitý

Prevedenie    samostatný

Farba  Čierna, Sivá, Priehľadná

Materiál    Keramický, Plast (polypropylén)

Chladený úchyt  áno

Vyberateľná miska áno

Vnútorný povrch  keramický

Bezpečnostný spínač áno

Jednoduché čistenie áno

Príslušenstvo je možné umývať v umývačke  áno

Typ ovládania  gombíky

Indikátory

Vstavaný displej  áno

Typ displeja  LED

Príkon

Príkon   1400 W

Počet stupňov výkonu  4

Frekvencia vstupného striedavého napätia  50/60 Hz

Vstupné striedavé napätie 220-240 V

Zabezpečenie proti prehriatiu  áno

Hmotnosť a rozmery

Šírka  395 mm

Hĺbka 325 mm

Výška   270 mm