TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

DeLonghi ETAM 29.660.SB

Dostupnosť na sklade
Výrobca: De Longhi
Kód: 60524
Prepravná váha: 12.1kg
Vaša cena:
€899,00
€579,00
Zľava: 36% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, caffe latte, latte macchiato, doppio+, long • príkon 1450 W • tlak 15 barov • 1,4 l nádržka na vodu • 200 g zásobník na kávu • LED displej • vodný filter • parná tryska • automatické vypnutie • integrovaný mlynček..

De'Longhi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB

 

Plnoautomatický kávovar Autentica si vás získa svojimi malými rozmermi, iba 19,5 cm šírky. Garantuje aj vysoký užívateľský komfort a dokonalé potešenie z kávy. Nápoj Doppio+ prináša silný zážitok dvojitého espressa s dodatočnou dávkou energie a arómy. Naproti tomu nápoj Long bol pripravený pre milovníkov prekvapkávanej kávy. Pre vaše pohodlie je kávovar taktiež vybavený intuitívnym podsvieteným dotykovým ovládacím displejom.

 

-Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia

-Automatický systém penenia mlieka

-Osobné nastavenie arómy, veľkosti a teploty kávy

-LCD displej s dotykovými tlačidlami

-Automatická funkcia čistenia a odvápňovania

-Tlak čerpadla 15 barov

 

Vždy čerstvo namletá káva

 

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom na získanie tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary De'Longhi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú úplne presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú aj profesionálni baristi! Navyše vďaka tzv. "Tubeless Systému" sa znižuje na minimum množstvo namletej kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo pomletej kávy.

 

Moderný systém ohrevu vody "Termoblok"

 

Na dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary De'Longhi vybavené systémom "Termoblok" s vysoko presným elektronickým ovládaním. Dve vykurovacie telesá pracujú nezávisle na sebe, jedno zaistí optimálnu teplotu vody na prípravu kávy a druhé páru na napenenie mlieka. Výhodou je tiež tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého systému.

 

Vyberateľná sparovacia jednotka

 

Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. sparovacia jednotka, ktorá dávkuje a utláča čerstvo namletú kávu tak, ako by to robil profesionálny barista. Patentovaná sparovacia jednotka De´Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa druhu zvoleného nápoja. Navyše je vyberateľná, aby ju bolo možné aspoň raz za mesiac prepláchnuť pod tečúcou vodou bez nutnosti používať chemické čistiace prípravky.

 

Intuitívne ovládanie vďaka LCD displeju

 

Intuitívny LCD displej a menu v slovenskom jazyku zaručujú pohodlné používanie a jednoduchú obsluhu kávovaru. Vďaka tlačidlám priamej voľby postačí jediné stlačenie na to, aby ste pripravili svoj obľúbený nápoj behom okamihu. Prehľadné informácie zobrazované na displeji vás prevedú všetkými krokmi údržby kávovaru.

 

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

 

Patentovaný LatteCrema systém vám pripraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mliečnou penou, že ho budete chcieť piť každý deň. Dokonca si môžete vybrať jeden z troch stupňov napenenia – horúce mlieko, stredná pena alebo hustá pena. LatteCrema systém si poradí aj s napenením sójového, mandľového či ryžového nápoja. Pre ľahšiu údržbu a čistenie mliečneho systému je karafa vybavená funkciou automatického čistenia, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary. Okrem toho môžete všetky súčasti karafy umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas a budete mať istotu, že karafa je dokonale čistá.

 

Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy

 

Kávovar pripraví váš obľúbený nápoj jednoduchým stlačením tlačidla. Aby však bola káva pripravená vždy podľa vašej chuti je možné upraviť veľkosť kávy, intenzitu, pomer kávy a mlieka, požadovanú teplotu a následne uložiť do pamäte prístroja.

 

Užite si ďalšie extra funkcie kávovaru

 

Pri používaní kávovaru určite oceníte praktické funkcie ako je nastaviteľná výška adaptéra, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressá súčasne pre úsporu času. V kávovare je tiež možné použiť vopred namletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali dlhšie horúce, disponuje kávovar praktickou funkciou nahrievania šálok.

 

Jednoduchá údržba kávovaru

 

Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí prístroja počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znovu prepláchne a zbaví kávových usadenín. Kávovar sám ohlási nutnosť odvápnenia a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápnenia. Časti kávovaru je tiež možné umývať v umývačke riadu.

 

Funkcia automatického vypnutia

 

Funkcia automatického vypnutia umožní šetriť energiu a starať sa o životné prostredie, aj keď na to sami zabudnete. Stačí len nastaviť jeden z piatich dostupných intervalov, po uplynutí ktorých sa prístroj automaticky prepne do pohotovostného režimu. Nemusíte sa báť ani o čistotu prístroja, pretože pred vypnutím sa vnútorný okruh automaticky prepláchne.

 

Technické údaje:

 

Výkon
Umiestnenie prístroja
Pracovná doska
Typ produktu
Espresso kávovar
Objem zásobníka vody
1,4 l
Typ náplne
Kávové zrná
Zásobník na uvarenú kávu
Pohár
Kapacita v šálkach
1 hrnček
Maximálny prevádzkový tlak
15 bar
Počet mlynčekov
1 kus
Vstavaný mlynček
Áno
Typ mlynčeka
Nerezová brúska
Nastaviteľný mlynček
Áno
Počet nastavení brúsky
13
Kapacita nádoby na kávové zrná
170 g
Zabudovaný penovač mlieka
Áno
Nádoba na mlieko
Áno
Nastaviteľná výška výpuste
Áno
Rozsah nastaviteľnej výšky výpuste
92 - 142 mm
Dvojitý systém ohrevu
Áno
Nastavenie tvrdosti vody
Áno
Samočistiaci
Áno
Ohrievač šálky
Nie
Funkcie a programy varenia
Príprava espressa
Áno
Príprava cappuccina
Áno
Príprava latte
Áno
Ergonómia
Farba
Čierna, Strieborná, Nerezová oceľ
Typ ovládania
Dotyk
Vstavaný displej
Áno
Vymeniteľná vodná nádrž
Áno
Indikátor hladiny vody v odkvapkávacej tácke
Áno
Vymeniteľný prekvapkávací zásobník
Áno
Odnímateľná jednotka varenia/infúzie
Áno
Jednoduché čistenie
Áno
Bzučiak
Áno
Držiak šálok
Áno
Príkon
Príkon
1450 W
Vstupné striedavé napätie
220-240 V
Frekvencia vstupného striedavého napätia
50/60 Hz
Režim úspory energie
Áno
Automatické vypnutie
Áno
Vzhľad

Farba čierna,strieborná

Vstavaný displej   áno

Hmotnosť a rozmery
Šírka
195 mm
Hĺbka
473 mm
Výška
325 mm
Hmotnosť

10,3 kg