TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

DeLonghi ECAM 23.463 B

Dostupnosť do 3dní
Výrobca: De Longhi
Kód: 60526
Prepravná váha: 9kg
Vaša cena:
€519,00
€479,00
Zľava: 8% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, caffe latte, latte macchiato • príkon 1450 W • tlak 15 barov • 1,8 l nádržka na vodu • 250 g zásobník na kávu • integrovaný mlynček • funkcia Cappuccino jedným stlačením • systém LatteCrema pre krémovú 2 šálky espressa súčasne • napeňovač mlieka • automatické samočistenie a odvápňovanie..

Pomocník, ktorého si zamilujete

Automatický kávovar De'Longhi ECAM 23.463.B v čiernej farbe je tou správnou voľbou pre každého milovníka kávy. Tento šikovný pomocník hravo pripraví vaše obľúbené kávové nápoje a zaručene vynikne v každom interiéri.

Pri príprave kávy využíva tlak až 15 barov a vďaka praktickej tryske na vodu ľahko pripravíte aj čaj . Nádrž na vodu s objemom 1,8 l disponuje praktickým indikátorom, ktorý vás upozorní na nutnosť dopustenia. Zásobník potom jednoducho vyberiete a naplníte čerstvou vodou.

Odkladacia plocha v hornej časti spotrebiča sa skvele hodí na nahrievanie šálok. Kávovar využíva nezávislú kontrolu teploty na prípravu mlieka a kávy a vy si tak vždy pochutnáte na dostatočne teplých nápojoch.

 

De'Longhi ECAM 23.463.B Tryska na vodu

 

Praktický ovládací panel

 

Ovládací panel automatického kávovaru De'Longhi ECAM 23.463.B vyniká predovšetkým svojou prehľadnosťou. Za pomoci tlačidiel a otočného gombíka behom okamihu zvolíte veľkosť nápoja, hrubosť namletia a intenzitu kávy. Použitie spotrebiča potom uľahčuje aj digitálny displej .

A určite oceníte aj možnosť nastaviť úroveň tvrdosti vody vo vašej domácnosti. Kávovar tak bude presne vedieť, kedy je nutné pristúpiť k odvápneniu.

Samozrejmosťou je aj funkcia stand-by , ktorá pomáha šetriť energiu. Vy len zvolíte dobu, počas ktorej sa má spotrebič automaticky vypnúť.

 

De'Longhi ECAM 23.463.B Digitálny displej

Bohatá mliečna pena

Kávovar De'Longhi ECAM 23.463.B hravo pripraví až 2 šálky espressa súčasne . Čo príde vhod, ak máte doma návštevu alebo si len chcete vychutnať kávu s partnerom.

Vďaka unikátnej funkcii Cappuccino jedným stlačením pripravíte tento obľúbený nápoj v rekordnom čase as minimálnou námahou. Stačí iba stlačiť tlačidlo a umiestniť šálku pod trysku.

Automatický systém LatteCrema uľahčuje prípravu mliečnych nápojov. Mliečna pena je vždy krémová a dokonale hustá. Teda presne taká, aká má byť. Zásobník na mlieko je možné ľahko vybrať a umiestniť do chladničky.

 

De'Longhi ECAM 23.463.B Systém LatteCrema

 

Rýchle čistenie

 

S kávovarom De'Longhi ECAM 23.463.B rozhodne nebudete strácať čas zdĺhavým čistením. Po príprave mliečnych nápojov používa horúcu vodu a paru na umytie častí, ktoré prišli do kontaktu s mliekom. Vy len musíte stlačiť príslušné tlačidlo.

A tiež čistenie a odvápňovanie prebieha automaticky .

Nádoba na kávovú usadeninu je dostatočne priestranná a poskytuje miesto až pre 14 šálok kávy alebo 72 hodín prevádzky spotrebiča.

 

Chutná káva za všetkých okolností

 

Automatický kávovar De'Longhi ECAM 23.463.B je vybavený integrovaným mlynčekom , ktorý sa postará o dokonalé namletie kávových zŕn.

Zásobník na kávu s kapacitou 250 g spoľahlivo uchová arómu kávových zŕn a celkom môžete vyberať z 13 stupňov hrubosti mletia.

Samozrejme môžete použiť aj vopred namletú kávu, na výslednom nápoji si aj tak pochutnáte.Automatický kávovar De'Longhi ECAM 23.463.B je vybavený integrovaným mlynčekom , ktorý sa postará o dokonalé namletie kávových zŕn.

Zásobník na kávu s kapacitou 250 g spoľahlivo uchová arómu kávových zŕn a celkom môžete vyberať z 13 stupňov hrubosti mletia.

Samozrejme môžete použiť aj vopred namletú kávu, na výslednom nápoji si aj tak pochutnáte.

 

De'Longhi ECAM 23.463.B Integrovaný mlynček

 

Technické údaje: 

Výkon
Umiestnenie prístroja
Pracovná doska
Typ produktu
Espresso kávovar
Typ kávovaru
Plne automatické
Typ náplne
Mletá káva, Kávové zrná
Zásobník na uvarenú kávu
Pohár
Maximálny prevádzkový tlak
15 bar
Vstavaný mlynček
Áno
Nastaviteľný mlynček
Áno
Kapacita nádoby na kávové zrná
250 g
Nádoba na mlieko
Áno
Počet odtokov
2
Systém na horúcu vodu
Áno
Nastavenie tvrdosti vody
Áno
Nastaviteľné množstvo vody
Áno
Objem zásobníka vody
1,8 l
Ohrievač šálky
Áno
Funkcie a programy varenia
Príprava kávy
Áno
Príprava espressa
Áno
Príprava cappuccina
Áno
Príprava latte
Áno
Príprava Caffe crema
Áno
Príprava horúceho mlieka
Áno
Ergonómia
Farba
Čierna
Typ ovládania
Gombíky
Vstavaný displej
Áno
Vymeniteľná vodná nádrž
Áno
Vymeniteľný prekvapkávací zásobník
Áno
Odnímateľná jednotka varenia/infúzie
Áno
Osvetlenie šálky
Áno
Držiak šálok
Áno
Nastaviteľná výška stojana na šálku
Áno
Príkon
Príkon
1450 W
Vstupné striedavé napätie
220 - 240 V
Frekvencia vstupného striedavého napätia
50/60 Hz
Režim úspory energie
Áno
Hmotnosť a rozmery
Šírka
430 mm
Hĺbka
238 mm
Výška
340 mm
Hmotnosť
9 kg
Obsah balenia
Návod na použitie
Áno