TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

DeLonghi ECAM 22.360 B

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: De Longhi
Kód: 60517
Prepravná váha: 10.7kg
Vaša cena:
€845,00
€454,90
Zľava: 46% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, caffe latte • príkon 1 450 W • tlak 15 barov • 1,8l nádržka na vodu • 250g zásobník na kávu • možnosť prípravy dvoch šálok espressa naraz • napeňovač mlieka • automatické samočistenie..

 

Kvalitná káva pre každého

Existuje veľa náhrad, ale jediná správna cesta ku kávovému nápoju vedie cez pražené zrná, ktoré sa rozomelú tesne pred prípravou. Jedine tak zaistíte, že bude vaše pitie mať tú správnu chuť a vôňu. Aj keď proces prípravy môže vyzerať zložito, kávovar De'Longhi ECAM 22.360 B vás týmto procesom prevedie takým spôsobom, že sa príprava a pitie pre vás a vašich priateľov stane obľúbenou.

Kávovar sa stará o všetky fázy, ktoré sú pre prípravu nevyhnutné. Namelie zrná na tú správnu veľkosť a vďaka funkcii Tubeless System sa postará, aby čo najmenej kávy zostalo v rúrkach. Váš nápoj tak bude vždy čerstvý.

 

De´Longhi ECAM 22.360 B

 

Tajomstvo dobrej kávy

 

Ďalšie tajomstvo kvality spočíva vo voľbe vhodnej teploty pre ten ktorý nápoj. Aj o to sa prístroj postará automaticky. Dva nezávislé systémy ohrevu umožňujú nastavenie ideálnej teploty. Jedno teleso ohrieva vodu, druhé potom mlieko. Oba dva pracujú súčasne.

To hlavné sa však odohrá v sparovacej jednotke. Tam sa vyvinie vysoký tlak, v tomto prípade 15 barov, ktorý z každého zrnka dostane všetku chuť i vôňu. Povestnou čerešničkou na torte je potom krémová mliečna pena vďaka automatickému Cappuccino systému.

 

Žiadne zbytočné čakanie ani práca

 

Prednosťou tohto modelu je možnosť prípravy dvoch šálok espressa súčasne, takže sa obmedzí nepríjemné čakanie v kancelárskych kuchynkách alebo ranných domácnostiach. Okrem espressa si ďalej môžete pripraviť širokú škálu teplých nápojov, za ktorými by ste inak museli mieriť do kaviarní. Nájdete tu napríklad cappuccino a latté. U všetkých si môžete ľahko nastaviť ich intenzitu, možstvo aj teplotu vody. Všetky vaše voľby zostávajú v pamäti a neskôr sa k nim môžete pomocou dvojriadkového displeja ľahko dostať.

Z ďalších funkcií prístroja potom oceníte najmä tie, ktoré vám uľahčujú údržbu. Ide napríklad o automatický čistiaci a odvápňovací program. Prístroj tiež sám upozorní na nutnosť vyčistiť nádržku na mlieko.

 

Technické údaje:

Výkon
Umiestnenie prístroja Pracovná doska
Typ produktu Espresso kávovar
Objem zásobníka vody 1,8 l
Typ kávovaru Plne automatické
Typ náplne Mletá káva
kávové zrná
Príprava cappuccina áno
Kapacita v šálkach 14 hrnčekov
Maximálny prevádzkový tlak 15 bar
Vstavaný mlynček áno
Nastaviteľný mlynček áno
Počet nastavenia brúsky 13
Kapacita nádoby na kávové zrná 250 g
Nádoba na mlieko áno
Funkcia uchovania teploty áno
Ohrievač šálky áno
Vodný filter áno
Systém zamedzujúca odkvapkávaniu áno
Príprava latte áno

Ergonómia
Farba Čierná
Vstavaný displej áno
Typ displeja LCD
Vymeniteľný prekvapkávací zásobník áno
Podsvietený vypínač áno
Kontrolka áno

Príkon
Príkon 1450 W
Vstupné striedavé napätie 220-240 V
Frekvencia vstupného striedavého napätia 50 - 60 Hz
Automatické vypnutie áno

Vzhĺad
Farba Čierná
Vstavaný displej áno

Hmotnost a rozmery
Šírka 238 mm
Hĺbka 430 mm
Výška 351 mm
Hmotnosť 10,7 kg