TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

DE LONGHI Nespresso EN 270 SAE

Dostupnosť do 14dní
Recyklačný poplatok bez DPH 0.28
Výrobca: De Longhi
Kód: 60483
Prepravná váha: 3.9kg
Vaša cena:
€259,00
€189,00
Zľava: 27% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


kapsulové, tlak 19 barov, ohrev termoblokom (doba ohrevu 25 sekúnd), automatická stand-by funkcia po 9 minútach, energetická trieda A-40%, odnímateľná nádobka na vodu 0,8 l, Nespresso LED: management zásoby kapsúl, farba čierna/strieborná ... 

 

Popis :

 Chcete si zaobstarať kávovar, ale nechcete dlho pripravovať mletú kávu? Potom by vás mohol zaujať tento model na obľúbené Nespresso kapsule. Známy výrobca profesionálnych kávovarov De'Longhi je zárukou vysokej kvality a užívateľskej prívetivosti. Kávovar zaujme na prvý pohľad podareným dizajnom, ktorý kombinuje čierny a šedý plast s chrómovanými prvkami. Celkový výsledok pôsobí veľmi elegantným amoderným dojmom. Pri výrobe boli použité len tie najkvalitnejšie materiály, čo zaisťuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť tohto zariadenia.

►  Modulárny dizajn - telo kávovaru sa skladá trochu netradične z troch častí. K hlavnému telu kávovaru je z boku pripnutý kontajner na kapsule Nespresso a na zadnej strane zase nájdeme zásobník na vodu s objemom 0,8 litra. Toto riešenie pôsobí nielen veľmi dynamicky a moderne, ale hlavne zaberá len minimálne množstvo priestoru, čo oceníte najmä na menšeej kuchynskej linke či stole. Aj napriek svojím kompaktným rozmerom pojmekontajner 14 prázdnych kapsúl, takže nemusíte kávovar čistiť po každej pripravenej káve. Kapsule sú navyše do zásobníka automaticky vhodené, takže sa nemusíte obťažovať ani ich odoberaním a môžete si rovno vychutnávať čerstvo pripravenú kávu.

► Široká ponuka kávy - ako už bolo povedané, kávovar používa kapsule Nespresso. Kapsule tohto typu však vyrábajú široké spektrum výrobcov, takže iste nebudete mať problém vybrať si kávu presne podľa vášho gusta. Kávovar navyše vie pripravovať tri rôzne objemy a sily kávy. Jedná sa o 25ml Ristretto, 40ml Espresso a 110ml Lungo. Pre každú príležitosť si tak môžete pripraviť tú správnu kávu.

 

► Pripravte si kávu podľa aktuálnej chuti - kávovar De'Longhi vie pripravovať tri rôzne veľkosti a sily kávy. Stojanček pre hrnček či pohár je možné navyše veľmi jednoducho vymeniť za vhodný typ pre aktuálny typ kávy. Nemusíte sa tak obávať, že by káva dopadajúca z príliš veľkej výšky znečisťovala okolie kávovaru.

Intuitívne ovládanie - ovládanie tohto kávovaru je sústredené prakticky na hornú stranu hlavnej časti zariadenia. Trojica tlačidiel a jednoduchý prepínač sú ľahko dostupné a s ovládaním nebude mať problém ani menej technicky nadaný človek, nič sa zložito nenastavuje a všetko je pripravené na rýchlu prípravu kávy.

Precízna tryska s FLOW STOP systémom - káva do vášho hrnčeka prúdi z presnej trysky, ktorá je konštruovaná špeciálne tak, aby dokázala vytvoriť lahodnú kávovú penu a zároveň nedochádzalo k nežiaducemu prskaniu a odstrekovaniu kávy. FLOW STOP systém navyše zaisťuje okamžité prerušenie prúdu kávy v prípade predčasného odobratia hrnčeka.

Dvojica zásobníkov - k stranám kávovaru prilieha dvojica zásobníkov. Jeden priehľadný je na vodu a má objem 0,8 litra, čo je dostatočné na prípravu niekoľkých nápojov. Druhý zásobník je zase kontajnerom na použité kapsule a vojde sa ich do neho 14 takýchto kapsúl. Oba tieto zásobníky zaručujú, že nemusíte kávovar udržiavať po každom pripravenom nápoji a stačí vám tak len stlačiť tlačidlo a vychutnať si kávu.

► Chcete si zaobstarať kávovar, ale nechcete dlho pripravovať mletú kávu? Potom by vás mohol zaujať tento model na obľúbené Nespresso kapsule. Známy výrobca profesionálnych kávovarov De'Longhi je zárukou vysokej kvality a užívateľskej prívetivosti. Kávovar zaujme na prvý pohľad podareným dizajnom, ktorý kombinuje čierny a šedý plast s chrómovanými prvkami. Celkový výsledok pôsobí veľmi elegantným amoderným dojmom. Pri výrobe boli použité len tie najkvalitnejšie materiály, čo zaisťuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť tohto zariadenia.

 

Technické parametre : 

 

  Typ espressa :  na kapsule

  Použitie kapsúl :  Nespresso

  Tlak čerpadla :  19 bar

  Displej :  bez displeja

  Príkon :  1260 W

  Tlak :  19 bar 

  Kapacita nádržky na vodu :  800 ml

  Zásobník na mlieko :  áno

  Kapsulový systém na prípravu kávy

  Termoblok so zahriatím za 25 sekúnd

  Ohrev mlieka

  Nespresso LED :  management zásoby kapsúl

►  Integrované Aeroccino na prípravu mliečnej peny pre lahodné cappuccino

  Odnímateľná nádobka na vodu 0,8 l

  Energetická trieda :  A-40% 

  Jednoduchá príprava