TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

DE LONGHI Nespresso EN 267 WAE

Dostupnosť na sklade
Recyklačný poplatok bez DPH 0.28
Výrobca: De Longhi
Kód: 60482/W
Prepravná váha: 4.8kg
Vaša cena:
€259,00
€199,00
Zľava: 23% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


kapsľové, príkon 1870 W, tlak 19 bar, CitiZ & milk, studená či teplá mliečna pena, horúce mlieko, rýchle nahriatie (25 sekúnd), integrovaný šľahač mlieka Aeroccino, automatické dávkovanie objemu vody, podsvietené ovládacie tlačidlá, objem nádržky 1 l, farba biela ...

 

Popis :

 

► Máte radi dobrú kávu a chcete si ju vychutnať v pohodlí domova ? - kávovar Espresso DeLonghi Citiz od značky Nespresso vás zaručene nesklame. V novom prémiovom prevedení je koncipovaný tak, aby uspokojil nielen milovníkov kávy Nespresso, ale aj obdivovateľov moderného designu. Ponúkame vám tento skvost v luxusnom čiernom prevedení.

Kompaktný kávovar ocenený prestížnou cenou Red Dot Award sa hodí do každej kuchyne, pričom by svojimi rozmerni 21,9 x 37,2 x 27,8 cm nezaberal příliš mnoho miesta. Medzi užívateľsky príjemné prvky patria dve nastavitelné tlačítka s automatickým dávkováním vody na kávy Espresso a Lungo.


► Radi si vychutnáváte Café Latte, cappuccino ? Na okamih si môžete vyskúšať aké to je, stať sa baristou priamo u vás doma. Integrované Aeroccino na prípravu mliečnej peny pre lahodné capuccino si zamilujete. Polohovateľný držiak na šálky espresso a tiež na poháre latte macchiato vám všetku prácu uľahčia. Príprava lahodnej kávy už nemôže byť jednoduchšia. 

► Nový zmyslový zážitok - naprogramujte si množstvo kávy podľa vašich chutí. Jednoduché vklladanie kapsúl, intuitivná a jednoduchá príprava. Automatická perforacia kapsule. Váš kávovar bude pripravený nachystať vám kávu do 25 sekúnd. Príprava vašej šálky kávy pod vysokým tlakom 19 barov uvoľní všetky vône do vašeho bytu. 

 Šálky kávy, ktorá má pozitívny dopad - ponáhľate sa ráno? Zabudli ste vypnúť váš kávovar ? Ničoho sa nemusíte báť, kávovar je vybavený módom pre úsporu energií. Automatická stand-by funkcia váš kávovar po 9 minutách nečinnosti automaticky vypne. Nechýbajú ani tlačítka na zapnutie a vypnutie kávovaru Espresso DeLonghi Nespresso Citiz EN267.Bae. Odnímateľná nádobka na vodu má obsah 1 liter. Po príprave vašej lahodnej kávy sa už nemusíte o nič starať. Automatické vyhodenie použitej kapsule do zásobníku, ktorý pojme až 11 kapsúl, vám ušetrí čas. Každý detail byl starostlivo zvážený, s cieľom poskytúť vám najlepší zážitok s kávou, kombinovat design s funkcí a jednoduchým používáním.

 

Technické parametre : 

 

  Typ espressa :  na kapsule

  Použitie kapsúl :  Nespresso

  Tlak čerpadla :  19 bar

  Displej :  bez displeja

  Príkon :  1870 W

  Tlak :  19 bar 

  Zásobník na mlieko :  áno

  Termoblok so zahriatím za 25 sekúnd

►  Integrované Aeroccino na prípravu mliečnej peny pre lahodné cappuccino

  Výdaj kávy :  automatické a programovateľné množstvo kávy

  Polohovateľný držiak na šálky pre espresso a tiež na poháre pre latte macciato

  Automatická stand-by funcia po 9 minútach

  Nastavenie :  40 ml pre espresso a 110 ml pre lungo

►  Tlačítka pre vypnutie a zapnutie

►  Ľahké zavedenie kapsúl

  Automatické vyhodenie použitej kapsule

  Nádobka na použité kapsule (11 kapsúl)

  Odnímateľná nádobka na vodu 1 l

 

  •