TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

DE LONGHI Nespresso EN 167 B

Dostupnosť na sklade
Recyklačný poplatok bez DPH 0.28
Výrobca: De Longhi
Kód: 60479/B
Vaša cena:
€179,00
€148,72
Zľava: 17% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


kapslové, príkon 1260 W,k tlak 19 barok, CitiZ, rýchle nahriatie (25 sekúd), sklopná odkvapkávacia mriežka, nádoba na vodu 1l, automatické dávkovanie objemu vody, spotrebuje až o 40% menej energie oproti prístrojom energetická trieda A, farba čierna ...

 

Popis :

 

► Pripravte profesionálnu kávu v pohodlí vášho domova

S Kávovarmi Nespresso Citiz pripravíte behom chvíľky pravé espresso s vynikajúcou chuťou a bohatou arómou. Dokonalý výsledok je zaručený vďaka pumpe dosahujúci tlaku 19 barov. Špeciálny extrakčný systém počas prípravy automaticky reguluje teplotu vody a jej prietok kapsulami, čím je vytvorená bohatá a hladká pena. Kávovary Nespresso sa nahrievajú iba 25 sekúnd, takže vaša káva je pripravená behom okamihu.

Nespresso Citiz - kompaktný dizajn

Dokonalá káva s mliekom

Vďaka elegantnému dizajnu sa kávovary Nespresso hodia do každej modernej kuchyne. Výhodou je kompaktná veľkosť, vďaka ktorej prístroj nezaberie príliš veľa miesta. Obsluha kávovaru je veľmi jednoduchá, svoj obľúbený nápoj pripravíte jednoduchým stlačením jediného tlačidla.

Energetická úspora - prípravu kávy uľahčí vyberateľný zásobník na vodu s objemom 1 liter. Samozrejmosťou je ľahká údržba jednotlivých častí kávovaru. Nespresso Citiz je vybavený funkciou automatického vypnutia po 9 minútach nečinnosti, takže vo výsledku spotrebuje až o 40% menej energie oproti prístrojom energetickej triedy A.

 

Technické parametre :

 

► Druh kapsúl :  Nespresso

► Príkon :  1260 W

► Tlak čerpadla :  19 bar

► Objem nádržky na vodu :  1 liter

► Funkcie :  odkvapávací systém, režim úspory energie

► Kapacita kontajnera na použité kapsule :  9

► Rozmery (Š x V x H) :  11,3 x 27,7 x 37,2 cm

► Hmotnosť :  3,5 kg