TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

DE LONGHI Nespresso EN 125 S

Dostupnosť na sklade
Recyklačný poplatok bez DPH 0.28
Výrobca: De Longhi
Kód: 60477/S
Prepravná váha: 2.74kg
Vaša cena:
€149,00
€106,50
Zľava: 29% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


De'Longhi Nespresso EN 124 S to isté ako DE LONGHI Nespresso EN 125 S

 

Kapsulové, príkon 1260 W, tlak 19 bar, Pixie, rýchle nahriatie (25 sekúnd), mobilný podstavec na šálku, nádoba na vodu 0,8 l, signalizácia prázdnej nádoby na vodu, farba strieborná ...

 

Popis :

 

► Výborná káva a reprezentatívny vzhľad - presne to predstavuje plnoautomatický kávovar DeLonghi Nespresso Pixie EN125.R. Okrem jedinečného dizajnu a kompaktných rozmerov potom tento model zaujme aj profesionálnym výkonom, za ktorým stojí čerpadlo s maximálnym tlakom až 19 barov a pokročilým systémom pre rýchly ohrev vody ThermoBlock. To je kombinácia, za ktorú sa nehanbia ani profesionálne espressa za desiatky tisíc.

► Nádobka na vodu je pritom schopná pojať až 0,8 litra vody, čo je dostatok pre niekoľko šálok kávy. Použité kapsule sa navyše automaticky vylučujú do kontajnera, do ktorého sa ich zmestí 11 kusov. Výhodou je rozhodne aj funkcia automatického vypnutia po 9 minútach nečinnosti alebo možnosť nastavenia dvoch veľkostí šálky.

Plne automatická prevádzka - tento prístroj patrí k plne automatickým kapsľovým espressám, ktoré ponúknu naozaj pohodlné ovládanie. Nemusíte zakaždým voliť z niekoľkých možností nastavenia, pretože prístroj vyberie správne parametre podľa vloženej kapsule. Jednoducho vyberáte aj medzi dvomi veľkosťami šálok, takže vždy dostanete naozaj takú kávu, ktorú presne chcete. Použitá kapsula automaticky spadne do kontajnera, ktorý ich pojme až jedenásť. Čistenie tak bude potrebné až po viacdennom použití.

Profesionálny výkon - kávovar aj cez svoje kompaktné rozmery dokáže vyvinúť tlak až 19 barov, ktorý je štandardom profesionálnych kávovarov. Vďaka systému Thermoblock je kávovar vždy pripravený na prípravu kávy. Hliníkový prietokový ohrievač zaistí veľmi rýchle nahriatie vody a okamžitú pripravenosť. Zásobník na vodu s objemom 800 ml stačí pre prípravu niekoľkých šálok kávy a úsporný režim, ktorý sa automaticky aktivuje po 9 minútach, zase šetrí energiu. Aj preto kávovar patrí do energetickej triedy A++.

Štýlový doplnok - elegantné tvary kávovaru Pixie Clips dopĺňa veselé červené prevedenie, ktoré každej domácnosti dodá žiar. Prístroj sa vám bude vynímať, kdekoľvek ho postavíte, a vždy na prvý pohľad upúta zraky všetkých prichádzajúcich. Tí potom spoznajú, že kávovar je rovnako krásny, ako je aj funkčný.

Espresso alebo Lungo? - jednoduchým stlačením tlačidla si môžete jednoducho navoliť objem šálky, do ktorého chcete kávu vytvoriť. Ak teda máte chuť po obede na malú silnú šálku, alebo ráno potrebujete nabudiť poriadnym kotlom kávy, kávovar vám splní každé vaše želanie.

►  Profesionálne výsledky - vysokotlakové čerpadlo o sile až 19 barov zabezpečí, že vaša káva bude vytvorená na profesionálnej úrovni, ako by ju robil sám barista. Nápoj bude obsahovať kombináciu skvelej a silnej chuti a lákavej arómy, ktorá poštekli všetky vaše zmysly.

Vždy budete vedieť - kávovar vám sám povie, čo potrebuje. Keď dôjde voda v nádržke, po stranách prístroja sa rozsvieti červená signalizácia. Pokiaľ prístroj dlhší čas nevyužívate, po deviatich minútach sa automaticky vypne, aby vám ušetril výdavky za elektrickú energiu.

 Okamžitý zážitok - doprajte si až šestnásť kávových chutí. Spoločne s kávovarom dostanete v balení tiež celý rad kávových kapsúl Nespresso s rôznymi príchuťami. Môžete ich všetky ochutnať a zistiť, ktoré sú pre vás tie najlahodnejšie. Kapsule sú špeciálne navrhnuté tak, aby neničili životné prostredie. Uchovávajú výraznú arómu aj skvelú chuť až do chvíle, než si šálku s lahodným nápojom vychutnáte.

vzhľad
Prevedenie Voľne stojace
Typ produktu kapsľové kávovary
Farba Čierna, Červená
Vstavaný displej Nie
výkon
Objem zásobníka vody 0,7 l
Kapacita v šálkach 10 hrnčekov
Typ náplne Kávová kapsle
Typ kávovaru Poloautomatické
Maximálny prevádzkový tlak 19 bar
Vstavaný mlynček Nie
Nádoba na mlieko Nie
Ergonómia
Vymeniteľná vodná nádrž Áno
Vymeniteľný prekvapkávací zásobník Áno
Úložný priestor pre kábel Áno
príkon
Príkon 1260 W
Vstupné striedavé napätie 220-240
Frekvencia vstupného striedavého napätia 50/60
Automatické vypnutie Áno
Hmotnosť a rozmery
Šírka 110 mm
Hĺbka 326 mm
Výška 235 mm
Hmotnosť 2,74 kg
Ďalšie charakteristiky
Model Coffee / Espresso
Rozmery (ŠxHxV) 110 x 326 x 235 mm