TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

DE LONGHI ETAM 29.620 SB

dostupnosť nie je skladom
Výrobca: De Longhi
Kód: 60470
Prepravná váha: 10.9kg
Vaša cena:
€709,00
€479,00
Zľava: 32% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Fullautomat, príkon 1450 W, tlak 15 bar, Autentica, dvojriadkový display, Soft touch tlačidlá, funkcia "Doppio+" pre extra porciu aroma a energie, tlačidlo Long Coffee, tryska na šľahanie mlieka, osobné nastavenie kávy, vstavaný mlynček, farba strieborná, hmotnosť 10,9 kg ...

 

Zoznámte sa s novým extrémne tenkým plnoautomatickým kávovarom autentico Delonghi ETAM 29.620 SB. Vďaka funkcii "Doppio +" získate extra porciu arómu a energie. Milovníci veľkej kávy s intenzívnou chuťou prekvapkávanej kávy si zamilujú tlačidlo Long Coffee, s ktorým bude príprava veľmi rýchla. S novou tryskou na šľahanie mlieka si môžete pripraviť hustú a krémovú mliečnu penu pre obľúbené nápoje ako je cappuccino, caffelatte, latte macchiato alebo pripraviť horúcu vodu pre čaj.

 

Tiež iste oceníte možnosť prípravy 2 šálok súčasne a tak rýchlo obslúžite návštevu či si vychutnáte kávu so svojím partnerom. Pomocou prehľadného dotykového dvojriadkového displeja krásne uvidíte na nastavenie svojich požiadaviek. Ďalej vďaka osobnému nastaveniu kávy je možné pripraviť kávu, akú len chcete. Vyberte si z malej, strednej alebo veľkej kávy, skúste silné alebo veľmi jemnú arómu a vychutnajte si vysokú, strednú či nízku teplotu.

 

Kávovar disponuje 1,3 litrovou nádržkou na vodu a pripravovať kávu budete môcť tak z mletej, tak zo zrnkovej kávy, ktorú nasypete do zásobníka s kapacitou 150 gramov. Súčasťou prístroja je tiež tichý mlynček, u ktorého si zvolíte jednu z 13 hrubostí mletia a vychutnáte si arómu z čerstvo pomletých zŕn.

 

Moderné espresso je vybavené programovateľným nastavením automatického zapnutia a vypnutia a tým ušetrí vaše peniaze za energiu. Na tomto šikovnom kávovare môžete tiež vyňať sparovaciu jednotku pre jednoduché čistenie a údržbu. Prístroj sa dodáva v luxusnom striebornom dizajne a bude vynikať vo vašej kuchyni.

 

Technické parametre:

Vzhľad
Prevedenie Voľne stojace
Typ produktu Espresso kávovar
Farba Čierna, Strieborná
Typ ovládania Dotyk
Vstavaný displej Áno
Zásobník na uvarenú kávu Pohár
Výkon
Objem zásobníka vody 1,4 l
Typ náplne Mletá káva, Kávové zrná
Príprava kávy Áno
Príprava espressa Áno
Príprava cappuccina Áno
Príprava latte Áno
Typ kávovaru Plne automatické
Maximálny prevádzkový tlak 15 bar
Nastaviteľná sila kávy Áno
Vstavaný mlynček Áno
Kapacita nádoby na kávové zrná 150 g
Nádoba na mlieko Áno
Ohrievač šálky Áno
Vykurovací systém Termoblok
Ergonómia
Vymeniteľný prekvapkávací zásobník Áno
Držiak šálok Áno
Príkon
Príkon 1450 W
Vstupné striedavé napätie 220-240
Frekvencia vstupného striedavého napätia 50/60
Automatické vypnutie Áno
Trieda energetickej účinnosti A
Hmotnosť a rozmery
Šírka 195 mm
Hĺbka 340 mm
Výška 477 mm
Hmotnosť 9,5 kg