TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

DE LONGHI ECAM 370.95 T

Dostupnosť na sklade
Výrobca: De Longhi
Kód: 60493
Prepravná váha: 10kg
Vaša cena:
€959,00
€790,00
Zľava: 18% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Automatický kávovar pripravíte espresso, cappuccino, café latte, latte macchiato príkon 1450 W tlak 19 barov 1,8l nádržka na vodu 300g zásobník na kávu technológia Smart One Touch s celodotykovým TFT displejom mobilné aplikácie Coffee Link termo karafa na mlieko napeňovač mlieka Latte Crema automatické samočistenie..

Kvalitná káva z rána je na nezaplatenie

Tiež si ráno nedokážete predstaviť bez šálky svojej obľúbenej kávy, ktorá vás do nového dňa dokonale nakopne? S prípravou vášho obľúbeného nápoja vám pomôže odborník na slovo vzatý v podobe automatického kávovaru DeLonghi ECAM 370.95 T. Káva ešte nikdy nebola chutnejšia a jej príprava ľahšia.

Automatický kávovar DeLonghi je vybavený najmodernejšími technológiami a funkciami tak, aby splnil všetky vaše priania a potešil chuťové poháriky.

 

DeLonghi ECAM 370.95 T čerstvá káva

Najlepšie výsledky sú vždy zaručené

Kávovar používa pri príprave kávy tlak 19 bar, a preto je vždy docielené tých najlepších výsledkov. Použiť môžete kávu mletú aj zrnkovú. Vy sami si navyše môžete nastaviť až 13 stupňov hrubosti mletia. Nestačí vám malý hrnček? Využite funkciu pre veľkú kávu Long. S pomocou systému Cappuccino si aj doma môžete urobiť cappuccino s lahodne krémovou penou. Vďaka dvojitému škárovaciemu systému je možné pripraviť aj dve espressa naraz.

Potešte seba aj svoju návštevu a využite recept Karafa kávy, ktorý ocenia predovšetkým milovníci prekvapkávanej kávy. Vo výbave kávovaru nechýbajú ani špeciálne trysky pre prípravu horúcej vody na čaj.

DeLonghi ECAM 370.95 T programy

Intuitívne ovládanie pre jednoduchú prípravu

Na prvý pohľad vás zaujme ovládací panel, ktorý tvorí 3,5 "celodotykový TFT farebný displej. Intuitívne ovládanie vás prevedie prípravou vášho obľúbeného nápoja. Vďaka technológii Smart One Touch sú najčastejšie používané nápoje radené na začiatok zoznamu.

Ľahko tiež naprogramujete 3 užívateľské profily. Do pamäte tak môžete uložiť individuálne nastavenia 3 užívateľov. S funkciou MY je možné nastaviť si nápoj podľa svojej chuti. Na výber máte z jemného, stredného či silného arómu a 3 teplotných nastavení.

Krémové cappuccino ako od profesionála

Súčasťou nadštandardnej výbavy automatického kávovaru DeLonghi je technológia LatteCrema System. Máte tak istotu, že nielen cappuccino, ale aj všetky ostatné mliečne nápoje budú husté a perfektne krémové a budú mať ideálnu teplotu.

Vyčistí sa takmer celý sám

Čistenie kávovaru je veľmi jednoduché a nezaberie príliš času. Pre vaše maximálne pohodlie disponuje odvápňovacím, čistiacim a preplachovacím programom.

Na čistenie Cappuccino Systému vás včas upozorní indikátor prečistenie. Vďaka integrovanej funkcii čistenia, sa po príprave nápoja všetky časti, ktoré sa dostali do kontaktu s mliekom, vyčistia horúcou vodou a parou. Iste tiež oceníte, že môžete dať komponenty karafy na mlieko do umývačky.

DeLonghi ECAM 370.95 T čištění

 

Naozajstný smart kávovar

Plnoautomatický kávovar DeLonghi je perfektným zástupcom chytrých domácich spotrebičov. Cez Bluetooth ho totiž môžete ovládať svojim mobilným telefónom. Stiahnite si do mobilu aplikáciu CoffeeLink a vytvárajte vlastné nápoje pred televíziou z pohodlia sedačky. S touto aplikáciou objavíte svet kávy, získate veľa cenných rád a odporúčaní.

DeLonghi ECAM 370.95 T ovládání přes Bluetooth

Technické údaje:

Vzhľad
Prevedenie Voľne stojace
Typ produktu Kombinovaný kávovar
Farba Platinová
Počet odtokov 2
Typ ovládania Dotyk
Vstavaný displej Áno
Typ displeja TFT
Farebný displej Áno
Kávový filter Áno
Zásobník na uvarenú kávu Pohár
Výkon
Kapacita v šálkach 2 hrnčeky
Typ náplne Kávové zrná
Príprava kávy Áno
Príprava cappuccina Áno
Príprava latte macchiata Áno
Príprava Caffe crema Áno
Typ kávovaru Plne automatické
Maximálny prevádzkový tlak 19 bar
Vstavaný mlynček Áno
Nastaviteľná výška výpuste Áno
Rozsah nastaviteľnej výšky výpustu 84 - 135 mm
Nastaviteľný mlynček Áno
Počet nastavenia brúsky 13
Nádoba na mlieko Áno
Samočistiaci Áno
Vodný filter Áno
Funkcia standby Áno
Ergonómia
Indikátor úrovne vody Áno
Vymeniteľná vodná nádrž Áno
Vymeniteľný prekvapkávací zásobník Áno
Príkon
Príkon 1450 W
Vstupné striedavé napätie 220 - 240 V
Frekvencia vstupného striedavého napätia 50/60 Hz
Automatické vypnutie Áno
Režim úspory energie Áno
Hmotnosť a rozmery
Šírka 429 mm
Hĺbka 236 mm
Výška 348 mm

Hmotnosť 9kg