TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

DE LONGHI ECAM 353.75 W

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: De Longhi
Kód: 60492
Prepravná váha: 11.9kg
Vaša cena:
€699,00
€649,00
Zľava: 7% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Automatický kávovar pripravíte espresso, cappuccino, café latte, latte macchiato, lungo, prekvapkávanú kávu príkon 1450 W tlak 15 barov 1,8l nádržka na vodu 300g zásobník na kávu dotykový ovládací panel vodný filter parná tryska s nasávaním LatteCrema čistiaci a odvápňovací program integrovaný mlynček

Láska na prvý pohľad

Kávovar DeLonghi si okamžite zamilujete a jeho jednoduché ovládanie si osvojíte behom chvíľky. Dotykový ovládací panel je doplnený praktickým grafickým LCD displejom. Na kávovari možno nastaviť 16 rôznych jazykových mutácií, dokáže sa tak prispôsobiť veľkému počtu užívateľov v mnohých krajinách.

Nápoj šitý na mieru

Ľúbi sa vám espresso, long, horúce mlieko, americano, cappuccino alebo latte macchiato? Stačí stlačiť tlačidlo a behom chvíle pred vami stojí váš obľúbený nápoj. Ponuka je skutočne bohatá a to nie je všetko. Vďaka funkcii MY si navyše môžete nastaviť každý z vyššie spomínaných nápojov presne podľa svojho gusta. Zvoľte si veľkosť, intenzitu arómy, teplotu i množstvo mlieka a budete maximálne spokojní.

Opojná vôňa čerstvej kávy

Tiež je vaša prvá myšlienka z rána spojená s lahodnou kávou a s jej jedinečnou arómou? Ak si chcete jedinečný zážitok z pitia vynikajúcej kávy užívať každý deň, siahnite po plnoautomatickom kávovari DeLonghi ECAM 353.75 W v bielom prevedení. Vďaka tomuto skvelému kávovaru si spríjemníte každé ráno. Dva odtoky zabezpečia, že si môžete pripraviť dve šálky kávy naraz.

Hustá pena zaručená

Tento model je vybavený jedinečným systémom DeLonghi LatteCrema System, ktorý pripraví neobyčajne hustú a krémovú mliečnu penu. Špeciálny systém využíva na prípravu peny optimálne teplotné nastavenia. Súčasťou systému je aj funkcia automatického čistenia, ktorá je vstavaná do gombíka na reguláciu peny. Údržba je teda celkom nenáročná a rýchla.

Tichý a výkonný

Kapacita nádoby na kávové zrná je skutočne veľká, zmestí sa do nej 300 g kávových zŕn. Vďaka veľkej kapacite pripravíte kávu aj pre početnejšiu návštevu. Súčasťou kávovaru je potom kvalitný mlynček, na ktorom je možné nastaviť až 13 rôznych možností hrubosti mletia. Aj cez svoj  vysoký výkon dosahuje mlynček nízku hlučnosť.

Čistý behom chvíľky

Sparovaciu jednotku je možné vybrať a následne ľahko vyčistiť, súčasťou programovej výbavy je tiež automatický čistiaci a odvápňovací program. Údržbu kávovaru vám tiež veľmi uľahčí vyberateľná odkvapkávacia tácka, ktorú je možné umývať v umývačke. Vďaka týmto možnostiam pre vás bude celková údržba kávovaru maximálne pohodlná a nezaberie vám veľa času.

Technické údaje:

Vzhľad
Prevedenie Voľne stojace
Typ produktu Espresso machine
Farba Biela
Typ ovládania Gombíky, Dotyk
Vstavaný displej Áno
Zásobník na uvarenú kávu Pohár
Výkon
Objem zásobníka vody 1,8 l
Kapacita v šálkach 14 hrnčekov
Typ náplne Kávové zrná
Príprava kávy Áno
Príprava espressa Áno
Príprava americana Áno
Príprava cappuccina Áno
Príprava latte Áno
Systém na horúcu vodu Áno
Príprava horúceho mlieka Áno
Typ kávovaru Plne automatické
Maximálny prevádzkový tlak 15 bar
Nastaviteľná sila kávy Áno
Vstavaný mlynček Áno
Kapacita nádoby na kávové zrná 300 g
Nastaviteľný mlynček Áno
Počet nastavení brúsky 13
Nádoba na mlieko Áno
Ohrievač šálky Áno
Vodný filter Áno
Nastavenie tvrdosti vody Áno
Ergonómia
Vymeniteľná vodná nádrž Áno
Nastaviteľná výška stojanu na šálku Áno
Príkon
Režim úspory energie Áno
Trieda energetickej účinnosti A
Obsah balenia
Počet kusov v balení 1 kus
Hmotnosť a rozmery
Šírka 236 mm
Hĺbka 429 mm
Výška 348 mm
Hmotnosť 9,9 kg
Šírka balenia 495 mm
Hĺbka balenia 290 mm
Výška balenia 490 mm
Hmotnosť vrátane balenia 11,9 kg