TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

DE LONGHI ECAM 353.15 B

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: De Longhi
Kód: 60491
Vaša cena:
€499,00
€429,00
Zľava: 14% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, café latte, latte macchiato • príkon 1450 W • tlak 19 barov • 1,8l nádržka na vodu • 300g zásobník na kávu • intuitívny ovládací panel s dotykovými tlačidlami • tryska na napenenie mlieka • 2 šálky naraz • vyberateľná sparovacia jednotka pre jednoduché čistenie,farba čierna. rôzne stupne teploty / arómy

Vôňa čerstvej kávy 

Vychutnajte si ráno šálku lahodnej kávy, ktorá prevonia celý váš byt. S jej prípravou vám pomôže automatický kávovar DeLonghi ECAM 353.15 B z obľúbenej série Dinamica.

Plnoautomatické kávovary Dinamica ponúka intuitívne rozhranie. S ich pomocou si môžete pripraviť svoj obľúbený nápoj jedným stlačením.

Ovládací panel kávovaru je vybavený praktickými ikonami a podsvietenými dotykovými tlačidlami. Príprava vašej obľúbenej kávy ešte nebola jednoduchšia.

DE LONGHI ECAM 353.15 B ovládání
 

Cappuccino s krémovou penou

Podľa chuti môžete nastaviť intenzitu arómy i teplotu. Na výber máte z týchto variantov - silné, stredné alebo jemnú arómu. Využiť môžete aj tri rôzne teploty - horúca, stredná a nízka. Vždy si tak pripravíte kávu doslova šitú na mieru. Vstavaný mlynček umožňuje nastaviť až 13 druhov mletia. Kávovar však možno použiť aj na mletú kávu.

Okrem čiernej kávy si ľahko pripravíte i obľúbené cappuccino. Výkonná tryska na napenenie mlieka dokáže vyšľahať krémovo jemnú penu.

Dve šálky kávy naraz

Vychutnajte si tradičné nápoje ako je espresso, espresso lungo alebo LONG. Pred odchodom do práce, po práci alebo pri posedení s priateľmi sa môžete spoľahnúť na plnoautomatický kávovar DeLonghi. Zásobník na kávu pojme až 300 g kávových zŕn a kapacita nádoby na vodu je 1,8 l. Vďaka možnosti naplniť dve šálky naraz, nebude žiaden z vašich klientov čakať na svoju dávku kofeínu. Podľa potreby a veľkosti šálky možno nastaviť výšku výdaja kávy v rozpätí od 84 do 135 mm.

 

V čase nečinnosti sa vypne

Vo výbave automatického kávovaru DeLonghi nechýba ani celý rad praktických funkcií. Je možné nastaviť automatické vypnutie v dobe nečinnosti v rozpätí od 15 minút až do 3 hodín.

 

Pre optimálne fungovanie prístroja je tiež vhodné nastaviť tvrdosť vody. Ak chcete ušetriť, využite funkciu pre úsporu energie.

DE LONGHI ECAM 353.15 B funkce
 

Kávovar, ktorý sa sám vyčistí

Pri čistení kávovaru vás poteší odkvapkávacia tácka s ľahko vyberateľnou mriežkou. Pre vaše maximálne pohodlie môžete dať mriežku do umývačky.

Kávovar DeLonghi je navyše vybavený špeciálnym programom pre odvápnenie, vyčistenie a prepláchnutie. Doma tak máte pomocníka, ktorý sa o seba dokáže sám postarať.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=QxZBCEtGvQM