TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

BRAUN Series 5-5040S WET&DRY FlexMotion

Dostupnosť už nedostupný
Recyklačný poplatok bez DPH 0,06 EUR
Výrobca: Braun
Kód: 65133
Prepravná váha: 0.79kg
Vaša cena:
€187,67
€176,90
Zľava: 6% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Trojitý holiaci systém, individuálne odpruženia, výkyvná hlava v uhle 40 °, stredová strihacia lišta, špeciálne britový blok, nový display, nový zastrihávač dlhých fúzov, Li-ion batérie, umývateľný, hmotnosť 0,79 kg ...

 

Popis :

 

nový model FlexMotion Tec :  pre účinné holenie s menším tlakom na pokožku, čím sa minimalizuje jej podráždenie

► patentovaný systém UltraActive Lift :  aktívne zachytáva problémové fúzy najmä v oblasti krku a brady

► nový pohon PowerDrive :  pre vysokorýchlostné holenie aj hustých fúzov. Hnacia sila o 20 % vyššia ako predtým zaisťuje dostatočný krútiaci moment na každom teréne

► čepieľka CrossHair :  pre dôkladné oholenie, ktoré trvá. Zachytáva nepoddajné fúzy rastúce v rôznych smeroch a aj to najkratšie strnisko

stanica Clean & Charge :  nie

► plne umývateľný :  všetky holiace strojčeky Braun Series 5 sú dokonale utesnené a odolné proti vode do 5 m, aby boli plne umývateľné

► Wet & Dry :  model Braun Series 5040s-Wet&Dry možno používať na pohodlné holenie nasucho alebo osviežujúce holenie namokro v sprche s penou alebo gélom

► nový zámok MultiHead Lock :  s 5 nastaviteľnými uhlami pre presné oholenie

► presný zastrihávač príjemný voči pokožke :  na dokonalé tvarovanie fúzov a bokombrád

► displej :  s 2 úrovnňami nabitia batérie, cestovný zámok

► s nabíjateľnou batériou alebo sieťovým napájaním :  bez kábla

výkonný nabíjateľný Li-lon akumulátor :  áno

 

 

Technické parametre : 

 

čas nabíjania :  plné nabitie za 1 hodinu

rýchle nabitie = 1 oholenie :  5 minút

► holenie bez kábla :  45 minút

► cestovné púzdro :  mäkké púzdro, ochranný uzáver

kompatibilita s miestnym napätím na celom svete :  áno

► farba :  čierna / modrá

 

 

Nový rad Braun Series 5 – Uspeje tam, kde iní zlýhajú

 

► Maximálny výkon. Vynikajúce pohodlie pokožky. Aj v problematických oblastiach.

Nový rad Series 5 je vybavený jedinečnou kombináciou výkonu a presnosti pre nekompromisný výkon bez obetovania pohodlia pokožky. Kým nový model FlexMotionTec umožňuje výrazne bližší kontakt s pokožkou v problémových oblastiach pre účinné holenie s menším tlakom na pokožku, nový pohon PowerDrive dodáva o 20 % viac hnacej energie ako predtým pre vysokorýchlostné holenie aj hustých fúzov. Všetky holiace strojčeky radu Series 5 sa vyrábajú v Nemecku a spájajú najmodernejšiu technológiu s celosvetovo známym dizajnom Braun a najvyššími normami kvality Braun.

Braun vám navyše zaisťuje pohodlie prostredníctvom jedinej stanice na báze alkoholu Clean&Charge so 4 funkciami na svete: na dotyk tlačidla čistí, nabíja, maže a vyberá čistiaci program, takže váš holiaci strojček sa cíti každý deň ako nový.

 

Hlavné charakteristiky výrobku

 

Nový model FlexMotionTec
 

Nový model FlexMotionTec


pre účinné holenie s menším tlakom na pokožku, čím sa minimalizuje jej podráždenie.

MicroMotion
Individuálne pripevnenie jednotlivých holiacich častí reaguje aj na najmenšie kontúry a automaticky vedie systém MacroMotion.

MacroMotion
Holiaca hlava otočná v 40-stupňovom uhle ľahko prechádza pozdĺž väčších kontúr pre maximálny kontakt s pokožkou.
 
 
Series 5 shaver highlights
 
 Patentovaný systém UltraActiveLift
aktívne zachytáva problémové fúzy najmä v oblasti krku a brady. Jedinečné oscilujúce strihacie lišty nadvihujú a holia priliehajúce fúzy niekoľkými ťahmi.Čepieľka CrossHair
pre dôkladné oholenie, ktoré trvá. Zachytáva nepoddajné fúzy rastúce v rôznych smeroch a aj to najkratšie strnisko.Nový pohon PowerDrive
pre vysokorýchlostné holenie aj hustých fúzov. Hnacia sila o 20 % vyššia ako predtým zaisťuje dostatočný krútiaci moment na každom teréne.
 
 
Nová inteligentná stanica Clean&Charge
 
 

Nová inteligentná stanica Clean&Charge


Nový rad Series 5 je vybavený jedinou stanicou na báze alkoholu Clean&Charge so 4 funkciami na svete: na dotyk tlačidla čistí, nabíja, maže a vyberá čistiaci program, takže váš holiaci strojček sa cíti každý deň ako nový.

1. Pri každom čistení mastí pre dlhšiu účinnosť holenia.
2. Čistí výrazne hygienickejšie ako tečúca voda. Znateľne viac pohodlia pokožky.
3. Nabíja, aby nabitie batérie bolo vždy maximálne.
4. Inteligentný výber čistiaceho programu pre ekonomickú spotrebu kvapalín.
Braun je vynálezca čistiaceho centra a má vyše 10 rokov skúseností v tejto oblasti. Braun je jediná značka, ktorá pri každom čistiacom cykle používa čistiacu kvapalinu s obsahom alkoholu, ktorá likviduje 99,999 % všetkých mikróbov a baktérií. Testy dokázali, že používanie stanice Clean&Charge je 10-krát hygienickejšie ako jednoduché opláchnutie pod tečúcou vodou. Ďalej, vyše 150 zákazníkov potvrdilo znateľne dôkladnejšie oholenie a vyše 110 zákazníkov lepšie pohodlie pre pokožku po pravidelnom používaní stanice Clean&Charge*. Pravidelné čistenie zaisťuje optimálnu hygienu, a tak môžete zažiť svieže holenie každý deň. Ak používate čistiaci postup dvakrát za týždeň, plniacu kazetu treba vymeniť len každé 2 až 3 mesiace, aby bol váš holiaci strojček každý deň ako nový.


* Spotrebiteľské štúdie uskutočnené v Nemecku v roku 2009
 
 

Ďalšie funkcie

 

Wet&Dry
Odolnosť proti vode do 5 m pre plnú umývateľnosť.
Wet&Dry pre pohodlné holenie nasucho alebo osviežujúce holenie namokro s penou alebo gélom.
Holiace strojčeky Braun majú dokonale utesnený plášť (testovaný podľa normy IPX7) a možno ich rýchlo a jednoducho opláchnuť pod tečúcou vodou. Pre osviežujúce holenie namokro je 5040s vhodný aj na používanie v sprche – dokonca aj s penou alebo gélom.
Displej s 5 úrovňami nabitia batérie s cestovným zámkom a indikátorom hygieny.
Displej s 5 úrovňami nabitia batérie s cestovným zámkom a indikátorom hygieny.
Model Series 5 5090cc obsahuje najmodernejší displej s 5 úrovňami nabitia batérie pre veľmi presné zobrazenie stavu batérie s výstrahou nízkeho nabitia, ako aj cestovný zámok a indikátor hygieny.
Presný zastrihávač príjemný voči pokožke na dokonalé tvarovanie fúzov a bokombrád
Presný zastrihávač príjemný voči pokožke na dokonalé tvarovanie fúzov a bokombrád
Rad Series 5 je vybavený presným zastrihávačom s vynikajúcim strihacím výkonom. Ak chcete zastrihnúť bokombrady, fúzy alebo bradu pomocou tohto pohodlného a presného nástroja, jednoducho vysuňte zastrihávač nahor.
Nový zámok MultiHeadLock
Nový zámok MultiHeadLock
Rad Series 5 obsahuje systém, ktorý po manuálnom výbere jedného z piatich dostupných uhlov holiacej hlavy uzamkne holiacu hlavu pre dokonalé prispôsobenie problémovým oblastiam holenia, napríklad pod nosom.
Plné nabitie za 1 hodinu – až 45 minút holenia bez kábla
Plné nabitie za 1 hodinu – až 45 minút holenia bez kábla
Hodinové nabíjanie vám umožní až 45 minút holenia bez kábla. Rýchle 5-minútové nabitie stačí na jedno oholenie bez kábla. Zástrčka SmartPlug je vybavená automatickým prispôsobením miestnemu napätiu na celom svete (100 – 240 V). Pre optimálne pohodlie doma aj na cestách.
Výkonný nabíjateľný Li-Ion akumulátor
Výkonný nabíjateľný Li-Ion akumulátor
Výrobky radu Series 5 sú nabíjateľné, fungujú bez kábla aj s pripojeným káblom (model 5040s funguje len bez kábla). Všetky holiace strojčeky Series 5 používajú výkonnú 3,6 V li-ion batériu bez pamäťového efektu.
Materiály – najmodernejšie a prémiové
Materiály – najmodernejšie a prémiové
Modely radu Series 5 sú vyrobené z luxusných materiálov, ako sú napríklad kompozitné materiály vystužené vláknami pre nízku hmotnosť a pochrómované prvky plášťa zaisťujúce prémiový dizajn a mimoriadnu trvácnosť.