TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Bose SoundLink Revolve Gray

Dostupnosť na sklade
Výrobca: Bose
Kód: 34013G
Prepravná váha: 0.85kg
Vaša cena:
€229,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Nová generácia prenosného Bluetooth reproduktora, vyžarovanie zvuku 3600, čistý zvuk, hlboké a sýte basy, patentované spracovanie signálu, prehrávanie hudby a pripojenie cez Bluetooth(NFC), nabíjateľná Litium-Ión batéria s výdržou až 12 hodín, v pamäti 8 naposledy použitých zariadení, 1x Aux, micro-B USB port pre nabíjanie reproduktora, závit na spodnej strane pre uchytenie na statív, robustná odolná konštrukcia z jedného kusu hliníka, držiak, krytie IPX4 pre odolnosť pred poliatím vodou, možnosť synchronizovať dva kusy do PARTY Módu alebo STEREO módu, Bose Connect App, Voice prompts pre jednoduché ovládanie, mikrofón pre telefonovanie, váha 0,66 kg.

Malý reproduktor. Zvuk, z ktorého vám naskočí husia koža.

Produkcia zvuku v novom smere. V každom smere.

Spoznajte zvuk SoundLink Revolve, z jedného z najlepších prenosných Bluetooth reproduktorov od Bose. SoundLink Revolve produkuje verný zvuk v uhle 360° pre konzistentné a rovnomerné pokrytie. Umiestnite ho do stredu miestnosti a každý si môže vychutnať rovnaký zážitok. Alebo ho postavte v blízkosti steny a zvuk bude vyžarovať a odrážať sa naprieč miestnosťou okolo vás – teraz sa môžete do hudby skutočne ponoriť. Vezmete ho so sebou von? Skvelé! To znamená, že hudba s vami pôjde všade tam, kam pôjdete vy.

 

Udivujúca hlasitosť. Prekvapivo malý reproduktor.

Nenechajte sa zmiasť jeho malými rozmermi. Tento drobec je doslova nabitý technológiami a zaistí skvelú kvalitu zvuku, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Vysoko výkonný prevodník pre plný zvukový rozsah. Duálne pasívne žiariče pre hlboké basy bez nežiadúcich vibrácií. Tlakový pás „pressure trap“ eliminuje akúkoľvek zvukovú nedokonalosť a udržuje hladkosť zvuku. A akustický deflektor zaručuje všestranný zážitok, bez ohľadu na umiestnenie v miestnosti. To všetko prispieva k tomu, že tento reproduktor produkuje tak živý zvuk, z ktorého vám naskočí skutočná husia koža.

Aplikácia to môže zmeniť

Aplikácia Bose Connect app uľahčuje pripojenie a automatické prepínanie medzi Bluetooth zariadeniami. Takže prehrávať hudbu môžu i vaši priatelia.
A v prípade, keby snáď hlasitosť nebude dostačujúca, použite túto aplikáciu pre pripojenie akýchkoľvek dvoch reproduktorov SoundLink Revolve v režime Party Mode. Alebo sa môžete ešte viac priblížiť pocitu živého vystúpenia - stačí prepnúť do režimu Stereo. Nástroje a vokály sa prirodzene oddeľujú a v zvukovej scéne sa prekvapivo rozširujú, preto budete z vašej hudby, produkovanej cez reproduktory SoundLink Revolve, cítiť život.

Vydrží aj náraz

Nie ste dokonalý. A s týmto reproduktorom ani nemusíte byť. Nemusíte sa báť, že sa mu niečo stane, keď sa vám s ním podarí trochu klepnúť, hodiť ho do tašky alebo ho položiť trochu rýchlejšie, než ste chceli. Mäkké povrchové materiály ho pred nárazmi ochránia.

Pribalená impozantná výdrž batérie

Prenosný Bluetooth reproduktor potrebuje impozantnú životnosť batérie. Tento reproduktor ju má. Nabíjacia lithium-ionová batéria dokáže ponúknuť prevádzku až 12 hodín – pre celodenné počúvanie. Určite, niektoré iné reproduktory môžu hrať dlhšie, ale nie bez kompromisov pre hlboké a silné basy, ktoré získate z Bluetooth reproduktoru Bose.

Technické údaje: 

Možnosti pripojenia
Technológia prepojenia Káblový a bezdrôtový
Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
Rozsah Bluetooth 9 m
Konektor 3,5 mm Áno
Počet portov USB 2.0 1
Nabíjací port USB Áno
Vzhľad
Dizajn Valec
Farba Strieborná
Ovládanie hlasitosti Digitálne
Kód medzinárodnej ochrany (IP) IPX4
Ochranné funkcie Odolné voči vode
Vstavaný displej Nie
Výkon
Odporúčané použitie Tablet / chytrý telefón
Režim hands-fee Áno
Plug and Play Áno
Príkon
Typ zdroja AC
Typ batérie Vstavaný
Výdrž batérie (max.) 12 h
Hmotnosť a rozmery
Šírka 82 mm
Hĺbka 82 mm
Výška 152 mm
Hmotnosť 660 g
Ďalšie charakteristiky
množstvo 1